تبلیغات
نشریه خبری تحلیلی دریابار - جنبش بیگانگان
نشریه خبری تحلیلی دریابار
به کرمانشاهی بدور از حب و بغضی های محلی بیندیشیم
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


شفاف سازی جمله ای زیبا و شعار قشنگی است ، اما آیا در شفاف سازی باید آبروی افراد را هدف قرار داد ؟ بدون تردید جواب منفی است وما این سیاست را نمی پسندیم ، آنچه از سوی ما بیان میشود از منابع موثق استعلام می گردد ، ما بنا نداریم چیزی بنویسم که بعد از آن مجبور به معذرت خواهی شویم ، ما می خواهیم با شما صادق باشیم .

مدیر وبلاگ : هیئت تحریریه
نویسندگان
نظرسنجی
راز محبوبیت سردار دریابار


جنبش بیگانگان

تنها ساعتی پس از آغاز اغتشاشات تهران، سه کشور مهم غربی با صدور بیانیه هایی که از فحوای آنان مشخص است از قبل آماده انتشار کرده بودند، حوادث دیروز تهران را محکوم کردند که این امر درکنار خط خبری رسانه های آنان ریشه های وابستگی فتنه های اخیر به بیگانگان را بیش از پیش می نمایاند.

به گزارش ایرنا امریکا، ایتالیا و قبل از آنها فرانسه اولین کشورهایی بودند که همزمان با دعوت رسانه هایشان از مردم برای حضور در اغتشاشات دیروز و همچنین بزرگنمایی حوادث رخ داده ،در محکومیت اغتشاشات دیروز بیانیه صادر کردند.
کاخ سفید روز یکشنبه آنچه را که " سرکوب قهر آمیز و ناعادلانه غیر نظامیان در ایران" خواند ،بشدت محکوم کرد.
گزارش خبرگزاری فرانسه از این بیانیه به خوبی موید این نکته است که اقدام امریکا صرفا جهت افزایش فشار بر ایران در مذاکرات هسته ای در حال انجام است.این خبرگزاری دراین باره چنین می گوید: " این بیانیه شدید اللحن کاخ سفید با واکنش های محتاطانه اولیه اش نسبت به اعتراضات پس از انتخابات ایران در ماه ژوئن منافات داشت و زمانی انتشار یافت که رویارویی هسته ای بین تهران و قدرتهای جهان به یک نقطه تعیین کننده رسیده است" .
" مایک هامر " سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای مدعی شد : " امیدواری و همچنین امریکا پشتوانه کسانی هستند که به طور مسالمت آمیز حقوق جهانی خود را طلب می کنند. "
در این بیانیه ادعا شده است :" حکومت کردن با ایجاد ترس و اعمال خشونت هرگز عادلانه نبوده است".

**واکنش فرانسه
دولت فرانسه که از سرکوب شدید مردم و جوانانش در اعتراضات چندی پیش ،مدت زیادی نگذشته هم به عنوان اولین دولت اروپایی واکنش نیروهای امنیتی ایران را نسبت به معترضان محکوم کرد.
خبرگزاری فرانسه از پاریس گزارش داد : فرانسه روز یکشنبه واکنش خشونت بار نیروهای امنیتی ایران را نسبت به " تظاهرات ساده ای " که در جریان آن چند نفر کشته شدند محکوم کرد و خواستار یافتن یک راه حل سیاسی شد .

در بیانیه وزارت خارجه فرانسه بدون آنکه به آتش زدن چندین بانک و منازل و و سایل شخصی مردم توسط آشوبگران اشاره شود،اقدام این عده "تظاهرات ساده ای "خوانده شده و آمده است :" فرانسه دستگیری های خودسرانه علیه تظاهرات ساده ای را که در دفاع از حق خود برای آزادی بیان و میل به مردم سالاری صورت گرفت محکوم می کند."

بیانیه مضحک وزارت خارجه ایتالیا
اما جالبتر از دو بیانیه فوق ،بیانیه کشوری است که هفته گذشته نخست وزیر زن باره اش در یک مراسم خصوصی مورد حمله شدید مردم قرار گرفت و شدیدا کتک خورد.درهمین راستا خبرگزاری فرانسه از رم گزارش داد : ایتالیا روز یکشنبه سخت گیری نیروهای امنیتی ایران را علیه معترضان در تهران که چندین کشته برجای گذاشت محکوم کرد و خواستار گفت و گوی سیاسی در جمهوری اسلامی شد.
وزارت خارجه ایتالیا در بیانیه ای خاطرنشان کرد:" حراست از جان انسانها یک ارزش اساسی است که باید در هرجا و تحت هر شرایطی از آن دفاع کرد ."
در این بیانیه بدون آنکه به مفاسد اخلاقی جدید برلوسکنی اشاره ای شود، آمده است :ایتالیا " امیدوار است که گفت و گوی دولت و جناح مخالف ایران در چارچوب احترام به حقوق انسانها و بویژه احترام به زندگی آنان توسعه یابد ."

**بیانیه صدراعظم آلمان
صدراعظم المان هم کمی دیرتر از شرکای سیاسی خود روز دوشنبه با انتشار بیانیه ای درگیریهای خشونت آمیز در ایران را محکوم کرد.

به گزارش ایرنابه نقل از پایگاه اینترنتی دولت آلمان،"آنگلا مرکل" که چندی پیش مسئولان قضایی کشورش در حادثه ای مشکوک و با تعمد منجر به کشته شدن مروه الشروینی به عنوان یک پزشک مسلمان شده اند در این راستا گفت:"من درگیریهای خشونت امیز اخیر را که طی آن مردم به دلیل اقدامات غیرقابل قبول نیروهای امنیتی کشته شدند، محکوم می کنم."
وی با غیرقابل قبول خواندن اقدامات نیروهای امنیتی که به گفته او منجر به کشته شدن مردم گردیده است، همدردی خود را با وابستگان قربانیان اعلام کرد.
صدراعظم آلمان ادامه داد: مسوولان باید از تشدید بیشتر اوضاع پرهیز کنند و به دنبال گفت وگو برای راه حل مسالمت امیز موضوعات دعوایی سیاست داخلی باشند.

**کانادا هم از قافله عقب نماند
تهران - خبرگزاری فرانسه روز دوشنبه از اوتاوا گزارش داد: کانادا آنچه را اعمال "خشونت بی رحمانه" مقامات ایرانی علیه معترضین خواند، محکوم کرد و خواستار بهبود وضعیت حقوق بشر در این کشور شد.

"لورنس کانون" وزیر امور خارجه کانادا در بیانیه ای که یکشنبه شب صادر شد، گفت: دولت کانادا، اعمال خشونت نیروهای امنیتی ایران را محکوم می کند و یک بار دیگر از این کشور می خواهد به تعهدات خود در زمینه حقوق بشر عمل کند.
وی خاطر نشان کرد که کانادا از سرکوب شهروندانی که در روز عاشورا از حقوق خود در زمینه آزادی بیان و برگزاری تجمع بهره می برند، "به شدت نگران است."
پلیس ایران اعلام کرد: دست کم 300 نفر در جریان اعتراضات روز یکشنبه بازداشت شدند. گفتنی است بیانیه فوق در کنار دروغ پردازی ها وبزرگنمایی های رسانه های بیگانه از تهران ،پازل دخالت دول غربی در امور داخلی ایران را کامل می کند.

نوع مطلب : سیاسی، اجتماعی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
هیئت تحریریه
سه شنبه 8 دی 1388
سه شنبه 8 دی 1388 03:03 ب.ظ
فیلم 2012 بهمراه یك هدیه(پیشگویی هایی نوسترادموس 2012)
2012 آخر الزمان
روز قیامت را با تمام جزئیات آن مشاهده كنید
تمام دنیا ویران خواهد شد
به نظر شما 2012 آخر الزمان است؟
آیا پیش بینی ها به واقعیت خواهد پیوست!!!؟؟
فاجعه اخرالزمان چگونه رخ خواهد داد ؟؟؟
پرفروش ترین فیلم هفته اخیر تمام سینماهای آمریكا
عظیم ترین و پر هزینه ترین فیلم دنیا
هرگز نمیفهمی كه چرا و چگونه این اتفاقات رخ می دهد
همه فقط فریاد میزنند و می دوند
اینجا آخر دنیاست....!!!
هیچ راه فراری نیست..!!؟؟؟
همه می میرند؟؟؟؟

1 dvd
با كیفیت عالی و زیرنویس فارسی
قیمت : 2012 تومان

فقط 2 سال تا اخر زمان باقی مانده است؟!!
روز قیامت را با تمام جزئیات آن مشاهده كنید
پرفروش ترین فیلم هفته اخیر تمام سینما های آمریكا
تمام دنیا ویران خواهد شد
صد درصد واقعی
با هزینه ای بالغ بر 200000000دلار تمام جهان را در مقابل چشمان شما با خاك یكسان میكنند.
عجیب ترین فیلمی كه تا حالا دیده اید
با كیفیت عالی و زیرنویس فارسی
قیمت : 2012 تومان

جهت كسب اطلاعات بیشتر با 09111447150 تماس حاصل نمایید.
خرید - فروش اینترنتی- فروش پستی- پرداخت در محل - تحویل در محل - خرید اینترنتی دانلود برنامه ارسال نظر گروهی به میهن بلاگ به صورت رایگان و بانک ایمیل های تفریحی : http://www.iroonigroup.com
سه شنبه 8 دی 1388 09:14 ق.ظ
مت و دروغ را دشمن سفارش می دهد و منافق می سازد و عوام فریب آن را پخش می کند و عامی آن را می پذیرد .
سه شنبه 8 دی 1388 08:50 ق.ظ
حوادث مشهور دوران گذشتۀ جهان را مروری بکنید ، تا شما هم این حقیقت را بپذیرید که بزرگترین جنایات همه با کوچکترین دستها انجام گرفته است
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
فتو بلاگ سید سعید قاسمی مجله سینمایی هفت
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای نشریه خبری تحلیلی دریابار محفوظ است